darmowa dostawa od 150 PLN

zwrot do 30 dni

wysyłka w 24h

darmowa dostawa od 150 PLN

zwrot do 30 dni

wysyłka w 24h

Czym jest Gravity Technology?

GRAVITY WEAR TECHNOLOGY

Innowacyjne, elastyczne ciężary, które dopasowują się do kształtu Twojego ciała i pracują razem z nim. Dzięki nowatorskiej konstrukcji uzyskaliśmy wysoki stosunek wagi do rozmiaru, przy zachowaniu ergonomicznych kształtów

PRYM JAKOŚCI

Zaokrąglone, wygładzone krawędzie niwelują jakiekolwiek poczucie dyskomfortu, a rygorystyczny proces produkcji zapewnia trwałość ciężarów i ich odporność na czynniki zewnętrzne

ODZIEŻ KOMPRESYJNA Z SUPLEMENTARNYM OBCIĄŻENIEM

Konstrukcję stabilizuje wzmacniany płaskimi szwami lampas ze ściśle dopasowanymi kieszeniami, w których umiejscowisz ciężary Gravity Wear.

Każda z kieszeni posiada odpowiednie zabezpieczenie minimalizujące ruchy ciężarów i uniemożliwiające ich wypadanie. Ponadto, efekt second skin potęgują kompresyjne rękawy i nogawki, ściśle przylegające do Twojego ciała. Ciężar rozłożony jest równomiernie, współgrając z naturalną wagą Twoich mięśni, bez obciążania kości i stawów

ODDYCHAJĄCA SIATKA

Wysokiej klasy oddychający materiał pod pachami i na plecach zapewniający odprowadzanie ciepła oraz wilgoci

W ZGODZIE Z DYNAMIKĄ

Jako sportowcy wiemy, że w ferworze wysiłku nie ma czasu i miejsca na poprawianie odzieży. Longsleeve jest odpowiednio dłuższy, co niweluje jego podnoszenie się podczas bardziej dynamicznych ruchów.

BEZ KOMPROMISÓW

Projektując Gravity Wear nie interesowały nas kompromisy – każdy detal dopracowany jest do perfekcji. Najwyższej jakości polskie materiały, krajowe specjalistyczne szwalnie, znakowanie przy użyciu wiodących technologii i ekologicznych farb.

Dzięki niezliczonym testom przeprowadzonym ze sportowcami w rozmaitych warunkach atmosferycznych, mamy pewność, że Gravity Wear sprawdzi się w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

ZAINWESTUJ W SIEBIE I SWÓJ CZAS

Dołączając do świata Gravity Wear inwestujesz w swoją kondycję, ciało, czas i zdrowie. Otrzymujesz produkt kompletny. W każdym zestawie znajduje się pełen pakiet ciężarów, a Ty możesz liczyć na nasze wsparcie także po zakończeniu zakupów – jako polska firma jesteśmy blisko klienta.

Ponadto możesz być pewna, że gdy w naszej ofercie pojawią się nowe produkty, dowiesz się o nich jako pierwsza, a ciężary Gravity Wear będą kompatybilne z kolejnymi modelami.

TWÓJ KOMFORT

Jeżeli masz wątpliwości, proponujemy Ci dobór odpowiednio mniejszego rozmiaru, aby odzież była jak najbardziej kompresyjna, co sprawi że trening z Gravity Wear będzie w pełni satysfakcjonujący. Zastosowaliśmy płaskie szwy oraz zrezygnowaliśmy z wszywanych metek aby dopilnować, by nawet przy najbardziej intensywnym ruchu nic Cię nie rozpraszało. To małe detale tworzą nasz produkt.

Koszyk

loader